3056-МР

Документи » Рішення міської ради » 3056-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" жовтня 2009 р № 3056-МР
м. Суми

Про прийняття рішень „у пакеті” одним голосуванням щодо питань про штати і структуру апарату та виконавчих органів Сумської міської ради, та щодо ліквідації КП „Центр реклами та естетики міського середовища” Сумської міської ради

Відповідно до статті 39 Регламенту роботи Сумської міської ради V скликання, керуючись статтею 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

Прийняти рішення „у пакеті” одним голосуванням щодо питань про штати і структуру апарату та виконавчих органів Сумської міської ради, та щодо ліквідації КП „Центр реклами та естетики міського середовища” Сумської міської ради, а саме:

  1. Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 01 листопада 2006 року № 221-МР „Про штати апарату та виконавчих органів Сумської міської ради та їх загальну чисельність” (зі змінами).
  2. Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 01 листопада 2006 року № 220-МР „Про структуру апарату та виконавчих органів Сумської міської ради” (зі змінами).
  3. Про припинення комунального підприємства „Центр реклами та естетики міського середовища” Сумської міської ради шляхом ліквідації.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 19-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав