3326-МР

Документи » Рішення міської ради » 3326-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" грудня 2009 р № 3326-МР
м. Суми

Про стан житлово-комунального господарства міста Суми

Заслухавши інформацію начальника управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради Куца Я.В. про стан житлово-комунального господарства міста Суми , керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Інформацію начальника управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради Куца Я.В. прийняти до відома (додається).
 2. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради:
  • 2.1. Унести пропозицію до бюджету на 2010 рік стосовно виділення коштів на проведення робіт по розробленню схеми санітарної очистки міста Суми, а після виділення коштів укласти договір з проектним інститутом на розроблення схеми санітарної очистки міста Суми.
  • 2.2. Розробити Програму озеленення міста Суми на 2010 – 2015 роки.
  • 2.3. Розробити Програму поводження з твердими побутовими відходами в місті Суми на 2010 – 2015 роки.
 3. Виконавчому комітету Сумської міської ради:
  • 3.1. Забезпечити внесення змін до проекту В.Бобрицького полігону відповідно до вимог ДБН та забезпечити подальшу експлуатацію полігону у відповідності до вимог діючих нормативних документів.
  • 3.2. Забезпечити підготовку пакету документів для проведення в 2010 році конкурсу на обслуговування житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми, попередньо визначивши уповноважену особу, або осіб, для проведення такого конкурсу, та укладання відповідних договорів з його переможцями та мешканцями.
  • 3.3. Опрацювати питання створення в управлінні житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради відділ контролю за виконанням комунального замовлення в кількості 8 осіб.
 4. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П., заступника міського голови, керуючого справами виконкому Волонтирця В.М., а контроль – на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій (Руденко В.С.)

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [100.5 Kb] (cкачувань: 257) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 19-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав