3047-МР

Документи » Рішення міської ради » 3047-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" жовтня 2009 р № 3047-МР
м. Суми

Про затвердження Статуту комунального закладу Сумського Палацу дітей та юнацтва в новій редакції

З метою приведення Статуту позашкільного навчального закладу у відповідність до вимог чинного законодавства України, враховуючи рішення Сумської міської ради від 20 грудня 2006 року № 271 – МР «Про Положення про управління освіти і науки Сумської міської ради» та розпорядження Постанови Кабінету Міністрів України від 19.08.2009 року №1007-Р «Про забезпечення цільового використання коштів бюджетними установами (закладами) соціально-культурної сфери», відповідно до Законів України «Про освіту» та «Про позашкільну освіту», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Статут комунального закладу Сумського Палацу дітей та юнацтва в новій редакції (додається).
  2. Управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради (Підкуйко О.О.) зареєструвати нову редакцію статуту позашкільного навчального закладу у порядку, встановленому чинним законодавством України.
  3. Рішення Сумської міської ради від 06 жовтня 1999 року «Про внесення змін та доповнень до Статуту державної комунальної установи Палацу дітей та юнацтва» вважати таким, що втратило чинність.
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [114 Kb] (cкачувань: 358) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 19-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав