3044-МР

Документи » Рішення міської ради » 3044-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" жовтня 2009 р № 3044-МР
м. Суми

Про прийняття рішень „у пакеті” одним голосуванням щодо питань про внесення змін і доповнень до статутів комунальних закладів та установ

Відповідно до статті 39 Регламенту роботи Сумської міської ради V скликання, керуючись статтею 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

Прийняти рішення „у пакеті” одним голосуванням щодо питань про внесення змін і доповнень до статутів комунальних закладів та установ, а саме:

 

  1. Про внесення доповнень до Статуту комунальної установи „Сумський пологовий будинок № 1”.
  2. Про внесення доповнень до Статуту комунальної установи „Сумська міська станція швидкої медичної допомоги”.
  3. Про затвердження Статуту комунального закладу Сумського Палацу дітей та юнацтва в новій редакції.
  4. Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 23.10.2002 року № 165-МР „Про перетворення державної комунальної установи школи „Юних авіаторів” в комунальну установу „Міський центр військово-патріотичного виховання” за адресою: м. Суми, вул. Гагаріна, 15”.
  5. Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 22.02.2006 року № 1675-МР „Про затвердження нової редакції статуту Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді”.
  6. Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 27.09.2006 року № 179-МР „Про зміну назви Сумської міської станції юних натуралістів та про затвердження нової редакції статуту”.
  7. Про зміну найменування Державно-комунальної установи дитячо-юнацької спортивної школи № 1 м. Суми та затвердження нової редакції Статуту Комунального закладу комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 м. Суми.
  8. Про зміну найменування Державно-комунальної установи дитячо-юнацької спортивної школи № 2 першої категорії м. Суми та затвердження нової редакції Статуту Комунального закладу комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 2 м. Суми.
  9. Про зміну найменування Державно-комунальної установи спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву м. Суми та затвердження нової редакції Статуту Комунального закладу спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву м. Суми.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 18-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав