3038-МР

Документи » Рішення міської ради » 3038-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" жовтня 2009 р № 3038-МР
м. Суми

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитків від відкритого акціонерного товариства «SELMI»

Розглянувши звернення відкритого акціонерного товариства «SELMI» щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитків, розташованих за адресами: м. Суми, вул. Комсомольська, 35, вул. Першотравнева, 22, вул. Першотравнева, 26, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитків, розташованих за адресами: м. Суми, вул. Комсомольська, 35, вул. Першотравнева, 22, вул. Першотравнева, 26 від відкритого акціонерного товариства «SELMI». 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) та управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) здійснити прийняття-передачу гуртожитків, зазначених у пункті 1 цього рішення, та вирішити питання щодо їх подальшого обслуговування, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 15-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав