2992-МР

Документи » Рішення міської ради » 2992-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХІV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" вересня 2009 р № 2992-МР
м. Суми

Про розгляд протесту заступника прокурора Сумської області від 24.07.09 №07/1-2630 на рішення третьої сесії п’ятого скликання Сумської міської ради від 14 червня 2006 року № 32-МР «Про Порядок надання населенню міста послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій»

Заступником прокурора Сумської області внесено протест від 24.07.09 №07/1-2630 на рішення третьої сесії п’ятого скликання Сумської міської ради від 14 червня 2006 року № 32-МР «Про Порядок надання населенню міста послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» з вимогою приведення даного рішення у відповідність із законом шляхом виключення з тексту рішення терміну «граничний рівень». У своєму протесті прокурор зазначає, що пункт 3 додатку до рішення Сумської міської ради від 14 червня 2006 року № 32-МР «Про Порядок надання населенню міста послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій» суперечить вимогам чинного законодавства України, оскільки повноважень по встановленню граничного рівня плати за послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій Сумській міській раді законом не надано. Проаналізувавши вимоги прокурора та норми чинного законодавства України повідомляємо наступне. Відповідно до пункту 2 частини 1 статті 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» до повноваженнь органів місцевого самоврядування у сфері житлово-комунальних послуг відноситься встановлення цін/тарифів на житлово-комунальні послуги відповідно до закону. Згідно статті 31 зазначеного закону виконавці/виробники здійснюють розрахунки економічно обґрунтованих витрат на виробництво житлово-комунальних послуг і подають їх на затвердження органам місцевого самоврядування в установленому законодавством порядку, а органи місцевого самоврядування затверджують ціни/тарифи на житлово-комунальні послуги в розмірі економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво. При цьому, відповідно до статті 32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», розмір плати за комунальні послуги розраховується виходячи з розміру затверджених цін/тарифів та показань засобів обліку або за нормами, затвердженими в установленому порядку, а розмір плати за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій встановлюється залежно від капітальності, рівня облаштування та благоустрою. Згідно статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Враховуючи викладене, відповідно до статті 21 Закону України «Про прокуратуру», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Протест заступника прокурора Сумської області Бурбика М.М. від 24.07.09 № 07/1-2690, на рішення Сумської міської ради № 32-МР від 14 червня 2006 року «Про Порядок надання населенню міста послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» в частині виключення з тексту рішення терміну «граничний рівень» задовольнити. 
  2. Про прийняте рішення повідомити заступника прокурора в Сумській області.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 12-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав