2986-МР

Документи » Рішення міської ради » 2986-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХІV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" вересня 2009 р № 2986-МР
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири від відкритого акціонерного товариства «Сумиагропромбуд»

Розглянувши звернення відкритого акціонерного товариства «Сумиагропромбуд» щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири № 14 у будинку № 114 по вул. Карбишева, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», рішення Сумської міської ради від 26.11.2008 № 2128-МР «Про затвердження Порядку приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми окремих житлових приміщень», керуючись статтею 25, частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартиру № 14 у будинку № 114 по вул. Карбишева від відкритого акціонерного товариства «Сумиагропромбуд». 
  2. Управлінню майна комунальної власності міської ради (Щербак В.І.), управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою міської ради (Куц Я.В.) та управлінню обліку, розподілу та приватизації житла міської ради (Мирошніченко Т.В.) здійснити приймання квартири, зазначеної в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Оформити право власності на квартиру, зазначену в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати квартиру, зазначену в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 12-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав