2985-МР

Документи » Рішення міської ради » 2985-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХІV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" вересня 2009 р № 2985-МР
м. Суми

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку, розташованого за адресою: м. Суми, вул. Лінійна, 26 закритого акціонерного товариства «Побутпромбудмонтаж»

Розглянувши звернення арбітражного керуючого Воловика С.В. щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку, розташованого за адресою: м. Суми, вул. Лінійна, 26, який знаходиться на балансі закритого акціонерного товариства «Побутпромбудмонтаж», керуючись статтею 25 та частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку, розташованого за адресою: м. Суми, вул. Лінійна, 26, який знаходиться на балансі закритого акціонерного товариства «Побутпромбудмонтаж». 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) та управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) здійснити приймання гуртожитку, зазначеного в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 12-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав