2982-МР

Документи » Рішення міської ради » 2982-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХІV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" вересня 2009 р № 2982-МР
м. Суми

Про надання пільги з орендної плати народному депутату України Сідельнику Івану Івановичу за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення народного депутата України Сідельника Івана Івановича про надання пільги з орендної плати, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (протокол від 09.09.09 № 109), відповідно до статті 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна” та рішення Сумської міської ради від 28.04.04 № 768 – МР «Про Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним і фізичним особам міста Суми», керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату народному депутату України Сідельнику Івану Івановичу для розміщення громадської приймальні за оренду нежитлового приміщення площею 147,0 кв.м, розташованого в № 9 по вул. Газети «Правда» у місті Суми, в розмірі 1 грн. в рік терміном на 1 рік.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) внести відповідні зміни до договору оренди в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 12-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав