2959-МР

Документи » Рішення міської ради » 2959-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XХXІV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" вересня 2009 р № 2959-МР
м. Суми

Про припинення комунального підприємства „Сигнал” у формі реорганізації шляхом приєднання до комунального підприємства „Шляхрембуд” Сумської міської ради

З метою зміцнення майнової бази територіальної громади, оптимізації управління суб’єктами господарювання, комплексного підходу до виконання робіт, зменшення витрат та стимулювання діяльності комунальних підприємств, на підставі рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 07.07.09 № 348 «Про внесення на розгляд Сумської міської ради питання «Про припинення комунального підприємства „Сигнал” у формі реорганізації шляхом приєднання до комунального підприємства „Шляхрембуд” Сумської міської ради », згідно з статтею 104 Цивільного кодексу України, зі статтею 59 Господарського кодексу України, керуючись підпунктом 30 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Припинити комунальне підприємство „Сигнал” у формі реорганізації шляхом приєднання до комунального підприємства „Шляхрембуд” Сумської міської ради.
  2. Створити комісію по припиненню комунального підприємства „Сигнал” та затвердити її персональний склад, згідно з додатком 1.
  3. Встановити Порядок і терміни припинення комунального підприємства „Сигнал” у формі реорганізації шляхом приєднання до комунального підприємства „Шляхрембуд” Сумської міської ради, згідно з додатком 2.
  4. Комісії по припиненню комунального підприємства „Сигнал” провести дії по припиненню комунального підприємства відповідно до вимог чинного законодавства України.
  5. Усі майнові права та обов’язки комунального підприємства „Сигнал” передати до комунального підприємства „Шляхрембуд” Сумської міської ради.
  6. Управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів (Підкуйко О.О.) внести відповідні дані до єдиного державного реєстру.
  7. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.  

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [55 Kb] (cкачувань: 299) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 11-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав