2956-МР

Документи » Рішення міської ради » 2956-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XХXІV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" вересня 2009 р № 2956-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартир №№ 58, 65 у будинку № 51 по вул. Інтернаціоналістів та квартири № 3 у будинку № 43а по вул. Інтернаціоналістів

Розглянувши звернення виробничо-комерційної фірми «Побутсервіс» у формі товариства з обмеженою відповідальністю щодо зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартир № 58, 65 у будинку № 51 по вул. Інтернаціоналістів та квартири № 3 у будинку № 43а по вул. Інтернаціоналістів, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», рішення Сумської міської ради від 26.11.2008 № 2128-МР «Про затвердження Порядку приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми окремих житлових приміщень», керуючись статтею 25, частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири № 58, 65 у будинку 51 по вул. Інтернаціоналістів та квартиру № 3 у будинку № 43а по вул. Інтернаціоналістів. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) взяти на оперативний облік квартири, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Оформити право власності на квартири, зазначені в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтв про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати квартири, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 11-01-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав