3297-МР

Документи » Рішення міської ради » 3297-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІІI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "16" грудня 2009 р № 3297-МР
м. Суми

Про надання пільги з орендної плати товариству з обмеженою відповідальністю «Техкомресурси» за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Техкомресурси» про надання пільги з орендної плати за користування нежитловими приміщеннями, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (протокол від 3 листопада 2009 року № 113), відповідно до статті 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна” та рішення Сумської міської ради від 28 квітня 2004 року № 768 – МР «Про Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним і фізичним особам міста Суми», керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату товариству з обмеженою відповідальністю «Техкомресурси» в розмірі 1 грн. в рік за оренду нежитлових приміщень площею 80,1 кв.м (з уточненням даних БТІ), розташованих у будинку № 14 по вул. Супруна у місті Суми, терміном на 2010 рік. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) внести відповідні зміни до договору оренди, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 28-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав