3296-МР

Документи » Рішення міської ради » 3296-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІІI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "16" грудня 2009 р № 3296-МР
м. Суми

Про надання пільги з орендної плати Сумській обласній громадській організації «Сумський прес-клуб» за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення Сумської обласної громадської організації «Сумський прес-клуб» про надання пільги з орендної плати, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (протокол від 27 жовтня 2009 року № 112), відповідно до статті 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна” та рішення Сумської міської ради від 28 квітня 2004 року № 768 – МР «Про Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним і фізичним особам міста Суми», керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату Сумській обласній громадській організації «Сумський прес-клуб» в розмірі 1 грн. в рік за оренду нежитлового приміщення площею 87,6 кв.м (з уточненням даних БТІ) у будинку № 13 по Покровській площі терміном на 2010 рік. 
  2. Комунальному підприємству «Сумикомунінвест» (Малік А.О.) внести відповідні зміни до договору оренди в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 28-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав