3295-МР

Документи » Рішення міської ради » 3295-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІІI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "16" грудня 2009 р № 3295-МР
м. Суми

Про надання пільги з орендної плати Сумському громадсько – політичному центру «Відкрите суспільство» за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення Сумського громадсько – політичного центру «Відкрите суспільство» про надання пільги з орендної плати за користування нежитловим приміщенням, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (протокол від 3 листопада 2009 року № 113), відповідно до статті 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна” та рішення Сумської міської ради від 28 квітня 2004 року № 768 – МР «Про Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним і фізичним особам міста Суми», керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату Сумському громадсько – політичному центру «Відкрите суспільство» в розмірі 1 грн. в рік строком на 2010 рік за оренду нежитлового приміщення розташованого за адресою: м. Суми, Покровська площа, 6, площею 35,8 кв.м. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) внести відповідні зміни до договору оренди в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 28-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав