3285-МР

Документи » Рішення міської ради » 3285-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІІI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "16" грудня 2009 р № 3285-МР
м. Суми

Про надання пільги з орендної плати обласному комунальному закладу «Сумська обласна інфекційна клінічна лікарня ім. З.Й. Красовицького» за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення обласного комунального закладу «Сумська обласна інфекційна клінічна лікарня ім. З.Й. Красовицького» про надання пільги з орендної плати за користування майном та нежитловими приміщеннями, які використовуються для приготування їжі хворим інфекційного відділення, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (протокол від 27 жовтня 2009 року № 112), відповідно до статті 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна” та рішення Сумської міської ради від 28 квітня 2004 року № 768 – МР «Про Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним і фізичним особам міста Суми», керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату обласному комунальному закладу «Сумська обласна інфекційна клінічна лікарня ім. З.Й. Красовицького» за оренду майна та нежитлових приміщень площею 111,7 кв.м (з уточненням площ БТІ) у будинку № 13 по вул. 20 років Перемоги в розмірі 1 грн. в рік терміном на 2010 рік.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) внести відповідні зміни до договорів оренди в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 28-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав