3266-МР

Документи » Рішення міської ради » 3266-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІІI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "16" грудня 2009 р № 3266-МР
м. Суми

Про Програму „Організація культурно-масових заходів у місті Суми на 2010 - 2012 роки”

З метою збереження українських національних традицій, організації змістовного дозвілля, підтримки обдарованої молоді, дітей, підвищення культурного рівня та естетичного виховання жителів міста, урізноманітнення проведення культурно-масових заходів, керуючись пунктом 30 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до відома інформацію начальника відділу культури та туризму Сумської міської ради (Цибульська Н.О.) про виконання Програми „Організація культурно-масових заходів та розвитку туризму в місті Суми на 2007-2009 роки” за одинадцять місяців поточного року (додаток 1).
  2. Затвердити Програму „Організація культурно-масових заходів у місті Суми на 2010 - 2012 роки” (додаток 2 до рішення), показники виконання завдань Програми (додаток 1 до Програми) та перелік заходів до Програми на 2010 рік (додаток 2 до Програми).
  3. Відділу культури та туризму Сумської міської ради (Цибульська Н.О.), фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) здійснити поточне фінансування зазначеної Програми в межах бюджетних призначень, передбачених у міському бюджеті на відповідний рік.
  4. Надати повноваження виконавчому комітету міської ради затверджувати перелік культурно-мистецьких заходів до Програми на наступні роки.
  5. Надати повноваження відділу культури та туризму міської ради (Цибульська Н.О.), за погодженням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (за розподілом обов’язків), комісії з питань освіти, культури, фізичної культури і спорту, сім’ї і молоді, вносити зміни до заходів Програми та проводити перерозподіл коштів по заходах в межах затвердженого обсягу витрат.
  6. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [30.04 Kb] (cкачувань: 162)Дата публікації: 28-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав