3252-МР

Документи » Рішення міської ради » 3252-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІІI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "16" грудня 2009 р № 3252-МР
м. Суми

Про внесення доповнення до рішення Сумської міської ради від 20 лютого 2002 року ”Положення про фінансове управління Сумської міської ради”

Враховуючи пропозиції виконавчого комітету Сумської міської ради щодо внесення доповнення до Положення про фінансове управління Сумської міської ради (рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 01.12.09 № 708), керуючись статтею 25 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести доповнення до Положення про фінансове управління Сумської міської ради, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 20 лютого 2002 року, а саме доповнити пункт 1.6. абзацом такого змісту:

    ”- розробляє проекти розпоряджень міського голови, рішень виконавчого комітету міської ради, рішень міської ради, проводить експертизу проектів рішень та розпоряджень розробників з питань, що стосуються бюджету, на відповідність їх бюджетному законодавству та рішенню про міський бюджет на відповідний рік”.

  2. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О. та фінансове управління Сумської міської ради (Липова С. А.).

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 25-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав