3230-МР

Документи » Рішення міської ради » 3230-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" листопада 2009 р № 3230-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми об’єкту незавершеного будівництва

У зв’язку з проведенням поточної інвентаризації та для більш ефективного використання майна, що знаходиться на території міста Суми, його належного утримання та збереження, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми об’єкт незавершеного будівництва «Споруда відкритої кранової естакади», який розташований за адресою: м.Суми, вул. Харківська, 122. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В. І.): 2.1. Взяти на оперативни й облік об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 2.2. Вирішити питання щодо подальшого використання об’єкту, зазначеного у пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 15-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав