3229-МР

Документи » Рішення міської ради » 3229-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" листопада 2009 р № 3229-МР
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми зовнішніх інженерних мереж житлового будинку по вул. Новомістенській, 1/2 у м.Суми

Розглянувши звернення закритого акціонерного товариства «Будінвест СМ» щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми зовнішніх інженерних мереж житлового будинку по вул. Новомістенській, 1/2 у м. Суми, відповідно до статті 136 Господарського кодексу України, Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», керуючись статтею 25, частиною другою, п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми зовнішні інженерні мережі житлового будинку по вул. Новомістенській, 1/2 у м. Суми, зазначених у додатках №№ 1, 2, 3 до цього рішення, від закритого акціонерного товариства «Будінвест СМ».
 2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
  • 2.1. Взяти на оперативний облік зовнішні інженерні мережі, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  • 2.2. Передати кабельні лінії, зазначені в додатку № 1 до цього рішення, безкоштовно на баланс та обслуговування відкритому акціонерному товариству «Сумиобленерго» в порядку, встановленому чинним законодавством.
  • 2.3. Передати зовнішні мережі водопостачання та водовідведення, зазначені в додатку № 2 до цього рішення, в господарське відання комунальному підприємству «Міськводоканал» Сумської міської ради в порядку, встановленому чинним законодавством.
  • 2.4. Передати зовнішні газові мережі, зазначені в додатку № 3 до цього рішення, безкоштовно на баланс та обслуговування відкритому акціонерному товариству по газопостачанню та газифікації «Сумигаз».
  • 2.5. Внести до договору оренди цілісного майнового комплексу по виробництву, транспортуванню тепла та електричної енергії у м. Суми з товариством з обмеженою відповідальністю «Сумитеплоенерго» від 01 вересня 2005 року № 0047-УКМ дахову котельню по вул. Новомістенській, 1/2 у м. Суми в порядку, встановленому чинним законодавством.
 3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [58 Kb] (cкачувань: 271) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 15-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав