3213-МР

Документи » Рішення міської ради » 3213-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" листопада 2009 р № 3213-МР
м. Суми

Про надання згоди на передачу на баланс Асоціації співвласників садиб та квартир багатоквартирних будинків № 2 і № 4 по пров. Халтуріна «Халтурінська» житлових будинків, розташованих за адресами: м. Суми, пров. І. Дерев’янка, 2, пров. І. Дерев’янка, 4

Розглянувши звернення Асоціації співвласників садиб та квартир багатоквартирних будинків № 2 і № 4 по пров. Халтуріна «Халтурінська» щодо передачі на баланс житлових будинків, розташованих за адресами: м. Суми, пров. І. Дерев’янка, 2, пров. І. Дерев’янка, 4, враховуючи звернення управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради щодо зазначеної передачі, відповідно до статті 11 Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», «Порядку передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.02 № 1521, керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на передачу на баланс Асоціації співвласників садиб та квартир багатоквартирних будинків № 2 і № 4 по пров. Халтуріна «Халтурінська» щодо передачі на баланс житлових будинків, розташованих за адресами: м. Суми, пров. І. Дерев’янка, 2, пров. І. Дерев’янка, 4. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Здійснити передачу, зазначену в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Підготувати розпорядження міського голови про створення відповідної комісії для здійснення передачі, зазначеної в пункті 1 цього рішення. 
  3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) зняти з балансу житлові будинки розташовані за адресою: м. Суми, пров. І. Дерев’янка, 2, пров. І. Дерев’янка, 4, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 15-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав