3203-МР

Документи » Рішення міської ради » 3203-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" листопада 2009 р № 3203-МР
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми газопроводів від відкритого акціонерного товариства «Сумбуд»

Розглянувши звернення відкритого акціонерного товариства «Сумбуд» щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми газопроводів та враховуючи згоду відкритого акціонерного товариства «Сумигаз», відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», керуючись статтею 25 та частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми газопроводи, зазначені у додатку до цього рішення, від відкритого акціонерного товариства «Сумбуд».
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    • 2.1. Взяти на оперативний облік газопроводи, зазначені в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    • 2.2. Передати газопроводи, зазначені в додатку до цього рішення, безкоштовно на баланс та обслуговування відкритому акціонерному товариству «Сумигаз».
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К. В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [58.5 Kb] (cкачувань: 258) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 11-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав