3184-МР

Документи » Рішення міської ради » 3184-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" листопада 2009 р № 3184-МР
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до деяких пунктів рішень Сумської міської ради

Відповідно до статей 12, пункту 12 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись статтею 25, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Унести зміни в пункт 7 додатку № 63 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 «Про передачу в приватну власність земель» стосовно надання в приватну власність земельної ділянки для ведення садівництва в с/т « Росінка», масиву «Олдиш-86», а саме: в графу 2 замість „Демина Валентина Василівна” записати „Дьоміна Валентина Василівна” у зв’язку з допущеною помилкою. 
 2. Унести зміни в пункт 14 додатку № 2 до рішення Сумської міської ради від 10 жовтня 2001 року «Про передачу у приватну власність земельних ділянок громадянам» стосовно передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Свердлова, 2, а саме: в графу 2 замість «Востриков Володимир Олексійович» записати «Востріков Володимир Олексійович» у зв’язку з допущеною помилкою. 
 3. Унести зміни в пункт 4 додатку № 2 до рішення Сумської міської ради від 24 листопада 1999 року «Про передачу у приватну власність земельних ділянок громадянам» стосовно передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Маяковського, а саме: в графу 2 замість «Борисова Ольга Євгеніївна» записати «Борисова Ольга Євгенівна» у зв’язку з допущеною помилкою. 
 4. Унести зміни в пункт 16 додатку № 3 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 червня 1994 року № 313 «Про передачу в приватну власність земельних ділянок» стосовно надання в приватну власність земельної ділянки № 54 для ведення садівництва в с/т «Комунальник», а саме: в графу 2 замість «Сагун Поліна Петрівна» записати «Сагун Галина Петрівна» у зв’язку з допущеною помилкою. 
 5. Унести зміни в пункт 33 додатку № 27 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 «Про передачу в приватну власність земель» стосовно надання в приватну власність земельної ділянки для ведення садівництва в с/т «Кооператор», а саме: в графу 2 замість «Пономарьова Вера Петрівна» записати «Пономарьова Віра Петрівна» у зв’язку з допущеною помилкою. 
 6. Унести зміни в пункт 529 додатку № 50 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 «Про передачу в приватну власність земель» стосовно передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Басенко Нілі Василівні, а саме: в графу 4 замість «пров. Лазарцовський, 26» записати «пров. Лазарцівський, 26» у зв’язку з допущеною помилкою. 
 7. Унести зміни в пункт 528 додатку № 50 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 «Про передачу в приватну власність земель» стосовно передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Пестун Анастасії Іванівні, а саме: в графу 4 замість «пров. Лазарцовський, 26» записати «пров. Лазарцівський, 26» у зв’язку з допущеною помилкою. 
 8. Унести зміни в пункт 7 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 29 грудня 1999 року «Про передачу у приватну власність земельних ділянок громадянам» стосовно передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та ведення особистого підсобного господарства по вул. С.Лазо, 71, а саме: в графу 2 замість «Лущік Микола Миколайович» записати «Лущик Микола Миколайович» у зв’язку з допущеною помилкою.
 9. Унести зміни в пункт 44 додатку № 63 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 «Про передачу в приватну власність земель» стосовно надання в приватну власність земельної ділянки для ведення садівництва в с/т «Росінка», а саме: в графу 2 замість «Полєвой Константин Олександрович» записати «Полевой Костянтин Олександрович» у зв’язку з допущеною помилкою. 
 10. Унести зміни в пункт 84 додатку № 123 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 «Про передачу в приватну власність земель» стосовно надання в приватну власність земельної ділянки для ведення садівництва в с/т «Железнодорожник», а саме: в графу 2 замість «Пронь Евген Олексійович» записати «Пронь Євген Олексійович» у зв’язку з допущеною помилкою. 
 11. Унести зміни в пункт 202 додатку № 114 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 «Про передачу в приватну власність земель» стосовно передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Раскової, 29, а саме: в графу 2 замість «Линнік Андрій Миколайович» записати «Ліннік Андрій Миколайович» у зв’язку з допущеною помилкою. 
 12. Унести зміни в пункт 11 додатку № 85 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 «Про передачу в приватну власність земель» стосовно надання в приватну власність земельної ділянки для ведення садівництва в с/т «Восход», масиву «Олдиш-86», а саме: в графу 2 замість «Івченко Володимир Констянтинович» записати «Івченко Володимир Костянтинович» у зв’язку з допущеною помилкою. 
 13. Унести зміни в пункт 2 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 червня 1993 року № 370 «Про надання під індивідуальну житлову забудову для жителів м.Суми ділянки із земель Сумського державного авіапідприємства» стосовно передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по проїзду Дачному, 1, а саме: в графу 2 замість «Корхов Борис Констянтинович» записати «Корхов Борис Костянтинович» у зв’язку з допущеною помилкою. 
 14. Унести зміни в пункт 4 додатку № 2 до рішення Сумської міської ради від 24 листопада 1999 року «Про передачу у приватну власність земельних ділянок громадянам» стосовно передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Маяковського, а саме: в графу 2 замість «Борисова Людмила Євгеніївна» записати «Борисова Людмила Євгенівна» у зв’язку з допущеною помилкою. 
 15. Унести зміни в пункт 1 додатку № 5 до рішення Сумської міської ради від 22 липня 2009 року № 2927-МР «Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам» стосовно передачі у приватну власність земельної ділянки для гаражного будівництва Вовченко Ніні Сергіївні, а саме: в графу 3 замість «автокооператив «Зірка», вул. Білопільський шлях» записати «товариство власників гаражів «Зірка», вул. Білопільський шлях» у зв’язку з уточненням інформації про земельну ділянку.
 16. Унести зміни в пункт 2 додатку № 5 до рішення Сумської міської ради від 22 липня 2009 року № 2927-МР «Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам» стосовно передачі у приватну власність земельної ділянки для гаражного будівництва Поповій Тетяні Леонідівні, а саме: в графу 3 замість «автокооператив «Зірка», вул. Білопільський шлях» записати «товариство власників гаражів «Зірка», вул. Білопільський шлях» у зв’язку з уточненням інформації про земельну ділянку. 
 17. Унести зміни в пункт 3 додатку № 5 до рішення Сумської міської ради від 22 липня 2009 року № 2927-МР «Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам» стосовно передачі у приватну власність земельної ділянки для гаражного будівництва Ховрич Ніні Петрівні, а саме: в графу 3 замість «автокооператив «Зірка», вул. Білопільський шлях» записати «товариство власників гаражів «Зірка», вул. Білопільський шлях» у зв’язку з уточненням інформації про земельну ділянку. 
 18. Унести зміни в пункт 4 додатку № 5 до рішення Сумської міської ради від 22 липня 2009 року № 2927-МР «Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам» стосовно передачі у приватну власність земельної ділянки для гаражного будівництва Приходченко Катерині Петрівні, а саме: в графу 3 замість «автокооператив «Зірка», вул. Білопільський шлях» записати «товариство власників гаражів «Зірка», вул. Білопільський шлях» у зв’язку з уточненням інформації про земельну ділянку.
 19. Унести зміни в пункт 759 додатку № 18 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 «Про передачу в приватну власність земель» стосовно надання в приватну власність земельної ділянки для ведення садівництва в с/т «Фрунзенець», а саме: в графу 2 замість «Шаповалова Наталя Егорівна» записати «Шаповалова Наталія Єгорівна» у зв’язку з допущеною помилкою.
 20. Унести зміни в пункт 481 додатку № 50 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 «Про передачу в приватну власність земель» стосовно передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Карбишева, 33, а саме: в графу 2 замість «Ігуленова Антоніна Олександрівна» записати «Ігумнова Антоніна Олександрівна» у зв’язку з допущеною помилкою.
 21. Унести зміни в пункт 146 додатку № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 «Про передачу в приватну власність земель» стосовно надання в приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Замостянській, 115, а саме: в графу 2 замість «Шитопол Іван Васильович» записати «Шестопал Іван Васильович» у зв’язку з допущеною помилкою.
 22. Унести зміни в пункт 29 додатку № 31 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 «Про передачу в приватну власність земель» стосовно надання в приватну власність земельної ділянки для ведення садівництва в с/т «Железнодорожник», а саме: в графу 2 замість «Танцура Агрепіна Григорівна» записати «Танцура Агрипина Григорівна» у зв’язку з допущеною помилкою.
 23. Унести зміни в пункт 10 додатку № 110 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 «Про передачу в приватну власність земель» стосовно надання в приватну власність земельної ділянки для гаражного будівництва в а/т «Компресор», а саме: в графу 2 замість «Воскобойников Віталій Павлович» записати «Воскобойніков Віталій Павлович» у зв’язку з допущеною помилкою.
 24. Унести зміни в пункт 79 додатку № 4 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 «Про передачу в приватну власність земель» стосовно надання в приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Мирошниченко, 33, а саме: в графу 2 замість «Крохмалев Володимир Степанович» записати «Крохмальов Володимир Степанович» у зв’язку з допущеною помилкою.
 25. Унести зміни в пункт 89 додатку № 72 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 «Про передачу в приватну власність земель» стосовно надання в приватну власність земельної ділянки № 102 для ведення садівництва в с/т «Баранівка-1», а саме: в графу 2 замість «Кримянська Ольга Іванівна» записати «Крем’янська Ольга Іванівна» у зв’язку з допущеною помилкою.
 26. Унести зміни в пункт 3 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 27 вересня 2000 року «Про передачу у приватну власність земельних ділянок громадянам» стосовно передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та ведення особистого підсобного господарства по вул. Поліській, 130, а саме: з графи 6 вилучити «0,0008» на підставі розробленої технічної документації. 
 27. Доповнити назву рішення та пункт 1 до рішення Сумської міської ради від 27 травня 2009 року № 2645-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Сердюк Л.І.” словами „...та затвердити матеріали вибору земельної ділянки”. 
 28. Унести зміни в пункт 5 додатку № 2 до рішення Сумської міської ради від 04 квітня 2007 року № 494–МР “Про припинення та перехід права користування земельними ділянками” стосовно надання в оренду земельної ділянки по вул. 1-й Заводській, 1, а саме: в графу 2 замість „Підприємці: Якименко Віталій Миколайович, 2719716890 Цимбал Владислав Анатолійович, 2855509095 Дух Олександр Анатолійович, 2823304835” записати „Підприємці: Якименко Віталій Миколайович, 2719716890 Дух Олександр Анатолійович” в зв'язку з припиненням підприємницької діяльності Цимбала В.А. та на підставі його заяви від 07.08.09 р.
 29. Унести зміни в пункт 5 додатку до рішення Сумської міської ради від 28 травня 2008 року № 1537-МР „Про надання дозволу на складання технічної документації для виготовлення державних актів на право власності на землю спадкоємцям” стосовно надання дозволу на складання технічної документації Гаращенку Віталію Валерійовичу, а саме: в графу 6 замість „вул. Можайська, 3” записати „вул. Можайського, 3” у зв'язку з уточненням інформації про земельну ділянку. 
 30. Унести зміни в пункт 3 додатку до рішення Сумської міської ради від 25 лютого 2009 року № 2400–МР “Про продаж земельних ділянок” стосовно продажу земельної ділянки по вул. Кірова, 20 під банківською установою, а саме: в графу 2 замість „Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк” (ЗАТ), 00039002” записати „Публічне акціонерне товариство „Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк”, 00039002” в зв'язку з реорганізацією юридичної особи. 
 31. Унести зміни в пункти 2 та 3 додатку до рішення Сумської міської ради від 25 лютого 2009 року № 2417–МР “Про встановлення розміру відсотку від нормативної грошової оцінки земельної ділянки юридичним та фізичним особам для внесення змін до діючих договорів оренди земельних ділянок” стосовно внесення змін в частині розміру орендної плати, а саме: в графу 2 замість „ВАТ „Сумиоблавтотранс”, записати „ТОВ „Сумське обласне підприємство автомобільного транспорту”, 03118618” в зв'язку з реорганізацією юридичної особи. 
 32. Унести зміни в пункт 2 додатку 1 до рішення Сумської міської ради від 25 квітня 2007 року № 515–МР “Про вилучення, надання в оренду, продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно вилучення земельної ділянки у Сумського обласного бюро судово-медичної експертизи Сумської області по вул. Курській, 111, а саме: в графу 4 замість „0,1484” записати „0,1407” в зв'язку з уточненням площі. 
 33. Унести зміни в назву та пункт 1 до рішення Сумської міської ради від 28 жовтня 2009 року № 3097-МР, а саме: замість „...управлінню державної автомобільної інспекції УМВС України в Сумській області...” записати „...управлінню державної автомобільної інспекції ГУМВС України в Сумській області...”. 
 34. Унести зміни в пункт 1 до рішення Сумської міської ради від 28 жовтня 2009 року № 3131-МР «Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ВАТ „Сумиобленерго”», а саме: замість слів «...під розміщеним КТП-565...» записати «...під розміщеним КТП-566...» у зв’язку допущеною помилкою. 
 35. Організацію виконання рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 7-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав