3183-МР

Документи » Рішення міської ради » 3183-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" листопада 2009 р № 3183-МР
м. Суми

Про передачу в оперативне управління управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради майна комунальної власності територіальної громади міста Суми

Для більш ефективного використання майна комунальної власності територіальної громади міста Суми, з метою сприяння ефективній роботі Єдиного дозвільного офісу відділу підприємництва, реєстраційних та дозвільних процедур управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради, відповідно до статті 137 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25, частинами другою, п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати в оперативне управління управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради нежитлові приміщення по вул. Петропавлівській, 79 у м. Суми, площею 387,8 м2, які розміщені на І поверсі (з уточненням площі в комунальному підприємстві «Сумське міське бюро технічної інвентаризації»). 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) здійснити передачу об’єкту, зазначеного в пункті 1 цього рішення, в оперативне управління управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 7-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав