3172-МР

Документи » Рішення міської ради » 3172-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" листопада 2009 р № 3172-МР
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартир від відкритого акціонерного товариства «Сумжитлобуд»

Розглянувши звернення відкритого акціонерного товариства «Сумжитлобуд» щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири № 127 у будинку № 14 по вул. Д. Коротченка, квартири № 58 у будинку № 12 по вул. Д. Коротченка, квартири № 5 у будинку № 16 по вул. Д.Коротченка, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», рішення Сумської міської ради від 26.11.2008 № 2128-МР «Про затвердження Порядку приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми окремих житлових приміщень», керуючись статтею 25, частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартиру № 127 у будинку № 14 по вул. Д. Коротченка, квартиру № 58 у будинку № 12 по вул. Д. Коротченка, квартиру № 5 у будинку № 16 по вул. Д. Коротченка від відкритого акціонерного товариства «Сумжитлобуд».
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В. І.), управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою міської ради (Куц Я. В.) та управлінню обліку, розподілу та приватизації житла міської ради (Мирошніченко Т.В.) здійснити приймання квартир, зазначених у пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Управлінню майна комунальної власності міської ради (Щербак В.І.) передати квартири, зазначені в пункті 1 цього рішення, на баланс управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою міської ради (Куц Я.В.) в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Оформити право власності на квартири, зазначені в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтв про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  5. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати квартири, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  6. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 7-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав