3170-МР

Документи » Рішення міської ради » 3170-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" листопада 2009 р № 3170-МР
м. Суми

Про прийняття рішень „у пакеті” одним голосуванням щодо питань про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартир

Відповідно до статті 39 Регламенту роботи Сумської міської ради V скликання, керуючись статтею 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

Прийняти рішення „у пакеті” одним голосуванням щодо питань про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартир, а саме:

 

  1. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартир від відкритого акціонерного товариства „Сумбуд”.
  2. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири від відкритого акціонерного товариства „Сумжитлобуд”.
  3. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири від Відділу капітального будівництва Управління Міністерства внутрішніх справ України в Сумській області.
  4. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартир від Сумського районного нафтопровідного управління філії „Придніпровські магістральні нафтопроводи” відкритого акціонерного товариства „Укртранснафта”
  5. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири від Управління зв’язку філії „Придніпровські магістральні нафтопроводи” відкритого акціонерного товариства „Укртранснафта”
  6. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири від Сумського прикордонного загону.
  7. Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартир за адресами: вул. Інтернаціоналістів, 61-Б, кв. 5; вул. Інтернаціоналістів, 43-А, кв. 66 у місті Суми.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 7-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав