3153-МР

Документи » Рішення міської ради » 3153-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" листопада 2009 р № 3153-МР
м. Суми

Про заходи щодо зменшення шкідливого впливу від вживання тютюнових виробів на здоров’я населення в місті Суми

З метою попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення, відповідно до Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення», статті 15-2 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити перелік вільних від куріння місць та території міста Суми згідно з додатком.
  2. Відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи Сумської міської ради (Качанова О. М.) підготувати та внести на розгляд виконавчого комітету Сумської міської ради відповідний проект рішення щодо визначення посадових осіб, уповноважених складати протоколи про адміністративні порушення, передбачені статтею 175-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
  3. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Вінтоняк С.Я.) при підготовці документації з питань архітектури та містобудування керуватися Законом України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення» та цим рішенням.
  4. Керівникам підприємств, установ, організацій, власникам або уповноваженим ним особам чи орендарям споруд, окремих приміщень, у яких куріння тютюнових виробів заборонено, забезпечити розміщення вивісок «Куріння заборонено» та відсутність попільниць у цих приміщеннях.
  5. Зарічній та Ковпаківській районним у місті Суми адміністраціям (Ващенко В.О., Джура О.М.) привести у відповідність до даного рішення розділ Х «Обмеження щодо куріння тютюнових виробів» Правил благоустрою міста Суми, затверджених рішенням Сумської міської ради від 25 лютого 2009 року № 2367-МР.
  6. Організацію виконання даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків, а контроль – на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціального захисту і праці (Сергєєва О.В.).

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Перелік вільних від куріння місць та території міста Суми [27 Kb] (cкачувань: 462) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 4-12-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав