3139-МР

Документи » Рішення міської ради » 3139-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХХХVІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" жовтня 2009 р № 3139-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми майна

Розглянувши звернення Сумського міського благодійного фонду «За чисте місто» щодо передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми майна, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статей 136, 137 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25, частиною другою, п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми майно, зазначене в додатках №№ 1, 2 до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В. І.):
    • 2.1. Взяти на оперативни облік майно, зазначене в додатках №№ 1, 2 до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    • 2.2. Передати майно, зазначене в додатку № 1 до цього рішення, в господарське відання відповідним підприємствам у порядку, встановленому чинним законодавством.
    • 2.3. Передати майно, зазначене в додатку № 2 до цього рішення, в оперативне управління відповідним установам у порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [50.5 Kb] (cкачувань: 273) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 23-11-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав