2942-МР

Документи » Рішення міської ради » 2942-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ позачергова СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "11" серпня 2009 р № 2942-МР
м. Суми

Про відмову в збереженні об’єкту самочинного будівництва міні – магазин «Торговий ряд» по вул. Заcумська, 5

Враховуючи скарги мешканців житлового будинку № 5 по вул. Засумська, взявши до уваги рекомендації постійно діючої комісії по вирішенню питань пов’язаних із самочинним будівництвом, самовільною зміною цільового та(або) функціонального призначення об’єктів нерухомого майна та вирішенню питань пов’язаних з об’єктами, які функціонують без прийняття в експлуатацію, відмовити ФОП Ганус В.Я., ФОП Бархо В.Ю., ФОП Демяненко Н.П. та ФОП Гусєву О.М. у збереженні об’єкту самочинного будівництва міні - магазин «Торговий ряд» по вул. Засумська, 5, як такий, що будується з істотним порушенням державних будівельних норм та правил та відхиленням від проектної документації, які викладені у протоколі № 2 від 16 липня 2009 року, відповідно до статті 376 Цивільного кодексу України, керуючись частиною 1 статті 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Відмовити ФОП Ганус В.Я., ФОП Бархо В.Ю., ФОП Демяненко Н.П. та ФОП Гусєву О.М. у збереженні об’єкту самочинного будівництва міні - магазин «Торговий ряд» по вул. Засумська, 5. 
  2. Доручити управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради звернутися до Господарського суду Сумської області з позовною заявою до ФОП Ганус В.Я., ФОП Бархо В.Ю., ФОП Демяненко Н.П., ФОП Гусєва О.М. про знесення об’єкту самочинного будівництва міні - магазин «Торговий ряд» по вул. Засумська, 5. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б, а контроль – на постійну комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин (Братушка Ю.В.). 

 

Секретар Сумської міської ради П.М. Гученко


Дата публікації: 17-08-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав