2935-МР

Документи » Рішення міської ради » 2935-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XХXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" липня 2009 р № 2935-МР
м. Суми

Про передачу у власність земельних ділянок громадянам
<!--Session-->

На підставі розробленої та наданої технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності або оренди на землю, відповідно до статей 12, 116, 118, 121, 125 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проекти землеустрою зазаначених земельних ділянок та надати земельні ділянки громадянам відповідно до розроблених проектів відведення згідно з додатком, за умов укладання договорів про обмеження права на земельну ділянку відповідно до тимчасового порядку надання земельних ділянок із земель комунальної власності у межах норм безоплатної приватизації для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, ведення садівництва, індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів.
  2. Громадянам – власникам земельних ділянок протягом трьох місяців з моменту набуття рішення чинності оформити документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
  3. Організацію виконання рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О.  

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатoк [55 Kb] (cкачувань: 328) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 30-07-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав