2918-МР

Документи » Рішення міської ради » 2918-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XХXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" липня 2009 р № 2918-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 24 жовтня 2007 року № 907-МР «Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми полігону для складування твердих побутових відходів на території В. Бобрицької сільської ради Краснопільського району (І пусковий комплекс І черга)
У зв'язку з необхідністю виправлення допущеної помилки при затвердженні акту державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни у додаток до рішення Сумської міської ради від 24 жовтня 2007 року № 907-МР «Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми полігону для складування твердих побутових відходів на території В. Бобрицької сільської ради Краснопільського району (І пусковий комплекс І черга),, а саме в пункті 4 таблиці додатку до вказаного рішення слова «дизель-генератор» замінити словами «бензиновий генератор». 2. Організацію та контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.
Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 30-07-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав