2915-МР

Документи » Рішення міської ради » 2915-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XХXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" липня 2009 р № 2915-МР
м. Суми

Про затвердження містобудівного обгрунтування та надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Ковпаковій І.В.
На підставі звернення громадянина та наданих документів, відповідно до статей 12, 118, 121, пункту 12 розділу Х Земельного кодексу України, Закону України „Про планування та забудову територій”, ДБН Б.1.104-2002 „Склад, зміст, порядок розроблення, погодження та затвердження містобудівного обгрунтування”, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити містобудівне обгрунтування (розташування об'єктів) та надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Ковпаковій Ірині Василівні (м. Суми, вул. Огарьова, 3, кв. 40) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд за адресою: м. Суми, проїзд Новий, 38 орієнтовною площею 0,1000 га за рахунок земель житлової та громадської забудови Сумської міської ради за умови укладання договору про обмеження права на земельну ділянку відповідно до Тимчасового порядку надання земельних ділянок із земель комунальної власності у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, ведення садівництва, індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів. 2. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О.
Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 30-07-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав