2869-МР

Документи » Рішення міської ради » 2869-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XХXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "15" липня 2009 р № 2869-МР
м. Суми

Про заборону (обмеження) руху автотранспортних засобів на центральних вулицях міста Соборній та Воскресенській

З метою організації дорожнього руху на території міста Суми та забезпечення безпеки пішоходів на дорогах та вулицях міста, відповідно до статті 6 Закону України «Про дорожній рух», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Заборонити (обмежити) рух автотранспорту на центральних вулицях міста Соборній та Воскресенській без відповідних перепусток.  
 2. Дозволити з 7-00 до 10-00 години ранку та з 19-00 до 21-00 години вечора в’їзд та виїзд автотранспорту (вага яких не перевищує 3,5 тони) до підприємств, установ, організацій, що надають послуги з обслуговування населення (у сфері торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку тощо) при наявності перепусток або товарно - транспортних накладних. 
 3. Дозволити в’їзд та виїзд автотранспорту комунальних (спеціалізованих) підприємств та установ Сумської міської ради, органів МНС, МВС, прокуратури, службам інкасації, каретам швидкої допомоги на центральні вулиці міста Соборну та Воскресенську без обмежень для виконання покладених на них обов’язків та повноважень у відповідності до чинного законодавства України. 
 4. Затвердити зразки постійної та тимчасової перепусток для в’їзду та виїзду автотранспортних засобів на центральні вулиці міста Соборну та Воскресенську згідно з додатком.
  4.1. Видача перепусток для в’їзду на центральні вулиці міста Соборну та Воскресенську проводиться за адресою: м. Суми, вулиця Горького, 21, кабінет № 210, протягом 5 робочих днів з дня надання документів (заяв). 
 5. Рекомендувати начальнику управління ДАІ при ГУМВС України в Сумській області Іванцову Ю.М. надати доручення начальнику відділу ДАІ по обслуговуванню м. Суми та автомобільно-технічної інспекції УДАІ при ГУМВС України в Сумській області Юрченку А.І. щодо вжиття заходів по виконанню пункту 1 даного рішення. 
 6. Управлінню інформаційно - аналітичної роботи Сумської міської ради (Сокура А.В.) через засоби масової інформації довести до територіальної громади міста Суми рішення Сумської міської ради про заборону (обмеження) руху автотранспортних засобів по вулицям Соборній та Воскресенській. 
 7. Управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради (Підкуйко О.О.), управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) відслідковувати та своєчасно надавати інформацію до відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи щодо змін власників (орендарів) нежитлових приміщень на вулицях Соборній та Воскресенській.
 8. Відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи Сумської міської ради (Носаль А.О.):
  8.1. видавати перепустки керівникам підприємств, установ, організацій міста для в’їзду автотранспортних засобів на вищезазначені вулиці після отриманих відповідних документів (заяви) від замовника;
  8.2. Щорічно здійснювати інформування міського голови про хід виконання даного рішення.
 9. Дане рішення набирає чинність з моменту оприлюднення. 
 10. Контроль за виконанням даного рішення покласти першого заступника міського голови Трофименка М.О. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М. згідно розподілу обов’язків.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 28-07-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав