2828-МР

Документи » Рішення міської ради » 2828-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XХXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "15" липня 2009 р № 2828-МР
м. Суми

Про втрату чинності деяких пунктів рішень Сумської міської ради та рішень виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів

Відповідно до статей 12, пункту 12 розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись статтею 25, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Вважати таким, що втратив чинність пункт 33 додатку 4 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Артема, 12 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Серенок Георгію Федоровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Серенок О.Г. про скасування рішення. 
 2. Вважати таким, що втратив чинність пункт 86 додатку 51 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по вул. Одеській, 12 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Шевченко Валентині Сергіївні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Бган Л.П. про скасування рішення.
 3. Вважати таким, що втратив чинність пункт 144 додатку 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 липня 1993 року № 474 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Перова, 19 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Хмелевій Парасці Іванівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Геращенко Н.П. про скасування рішення. 
 4. Вважати таким, що втратив чинність пункт 28 додатку 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 12 жовтня 1995 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 44 площею 0,0530 га в с/т „Енергетик-2” для ведення садівництва Змієнку Юрію Михайловичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Змієнка Ю.Ю. про скасування рішення. 
 5. Вважати таким, що втратив чинність пункт 91 додатку 53 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 186 площею 0,05 га в с/т „Будівельник” (Хіммістечко) для ведення садівництва Чичикалу Леоніду Володимировичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 6. Вважати таким, що втратив чинність пункт 76 додатку № 24 до рішення виконкому Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 23 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Сахарник" Бараніченку Віктору Васильовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 7. Вважати таким, що втратив чинність пункт 64 додатку № 1 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 19 серпня 1993 року № 533 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,08 га по вул. Л.Толстого, 18 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Горбатенко Ганні Омелянівні в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 8. Вважати таким, що втратив чинність пункт 28 додатку № 8 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Венеція», ділянка № 29 для ведення садівництва Жогло Людмилі Миколаївні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення. 
 9. Вважати таким, що втратив чинність пункт 289 додатку № 43 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Тепличний», ділянка № 105 для ведення садівництва Бабію Анатолію Миколайовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Артеменка О.В. про скасування рішення.
 10. Вважати таким, що втратив чинність пункт 287 додатку № 50 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Ударників, 69 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Чайці Миколі Андрійовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Лосєвої В.В. про скасування рішення.
 11. Вважати таким, що втратив чинність пункт 404 додатку № 114 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по вул. Островського, 54 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Михайлову Віктору Константиновичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 12. Вважати таким, що втратив чинність пункт 94 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1993 року № 562 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Вільшанській, 3 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Колісніченко Ганні Іосифівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Тверезовської Н.К. про скасування рішення. 
 13. Вважати таким, що втратив чинність пункт 11 додатку № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 12 жовтня 1995 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га в с/т «Железнодорожник» для ведення садівництва Пташнику Михайлу Петровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 14. Вважати таким, що втратив чинність пункт 9 додатку № 19 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 22 березня 1995 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,0412 га в с/т «Фрунзенець», ділянка № 9 для ведення садівництва Жеребу Олексію Васильовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Жереба В.О. про скасування рішення. 
 15. Вважати таким, що втратив чинність пункт 84 додатку № 53 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,065 га в с/т «Будівельник-1», ділянка № 176 для ведення садівництва Сазонову Олександру Олексійовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 16. Вважати таким, що втратив чинність пункт 29 додатку № 8 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Венеція», ділянка № 30 для ведення садівництва Ладенко Ользі Олександрівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення. 
 17. Вважати таким, що втратив чинність пункт 54 додатку № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1993 року № 562 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Кутузова, 45 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Тимирчалієвій Лідії Навіновні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Тіміргалієвої Л.Н. про скасування рішення. 
 18. Вважати таким, що втратив чинність пункт 48 додатку № 65 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Уют-1», діл. № 65 для ведення садівництва Западні Людмилі Вікторівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення. 
 19. Вважати таким, що втратив чинність пункт 45 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 липня 1993 року № 474 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель (присадибна ділянка)” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Попова, 63 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Приходченко Катерині Михайлівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Горяєвої О.І. про скасування рішення.
 20. Вважати таким, що втратив чинність пункт 27 додатку № 5 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 25 вересня 1996 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок та припинення права користування землею, права власності на земельні ділянки” стосовно надання земельної ділянки № 33 площею 20.40 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Енергетик" Кадуріну Петру Івановичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 21. Вважати таким, що втратив чинність пункт 35 додатку № 118 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Монтажник» масиву «Олдиш-86», діл. № 60 для ведення садівництва Кальченку Андрію Дмитровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 22. Вважати таким, що втратив чинність пункт 5 додатку № 3 до рішення Сумської міської ради від 28 січня 2009 року № 2340-МР „Про передачу у власність земельних ділянок громадянам” стосовно надання земельної ділянки площею 0,0423 га в с/т «Фрунзенець», діл. № 18а для ведення садівництва Дегтяр Вадиму Сергійовичу в зв’язку з прийняттям нового рішення та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 23. Вважати таким, що втратив чинність пункт 13 додатку № 23 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га в с/к «Озерний» товариства «Сільський енергетик», діл. № 14 для ведення садівництва Рудневій Марії Прокопівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Руднєвої М. П. про скасування рішення. 
 24. Вважати таким, що втратив чинність пункт 89 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 28 квітня 2004 року № 792- МР „Про передачу у власність, оренду та зміну цільового призначення земельних ділянок громадянам” стосовно надання земельної ділянки площею 0,0439 га по вул. Ударників, 14 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Проценко Ніні Борисівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 25. Вважати таким, що втратив чинність пункт 49 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 28 лютого 1996 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по вул. 26 Б.Комісарів, 5 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Куриленко Марії Опанасівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Лободюка А.В. про скасування рішення. 
 26. Вважати таким, що втратив чинність пункт 5 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 25 лютого 2009 року № 2398-МР „Про надання в оренду, продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям” стосовно надання в оренду земельної ділянки площею 0,0180 га підприємцю Тютюннику Василю Григоровичу по вул. Черепіна, 27 для дрібного ремонту автомобілів згідно з його заявою про скасування рішення.
 27. Вважати таким, що втратив чинність пункт 1 додатку до рішення Сумської міської ради від 25 лютого 2009 року № 2399-МР „Про вилучення земельних ділянок у підприємств, установ та організацій та громадян” стосовно вилучення земельної ділянки площею 0,0180 га у об'єднання громадян по будівництву та експлуатації гаражів-стоянки кооперативу „Експрес” по вул. Черепіна, 27.
 28. Вважати таким, що втратив чинність пункт 111 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1993 року № 562 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок ” та пункт 9 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 21 травня 1997 року «Про передачу у приватну власність земельних ділянок» стосовно надання земельної ділянки площею 0,07 га по вул. Соколиній, 16 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Гребенюк Віктору Івановичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Гребенюк Н.А. про скасування рішення. 
 29. Вважати таким, що втратив чинність пункт 41 додатку № 5 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 22 березня 1995 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,0020 га для гаражного будівництва в автогаражному кооперативі "Лада", діл. № 453 Хворосту Володимиру Андрійовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Хворост Л.П. про скасування рішення.
 30. Вважати таким, що втратив чинність пункт 341 додатку № 114 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. 2 Червонопрапорна, 18 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Пономареву Івану Григоровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Коротича А.О. про скасування рішення. 
 31. Вважати таким, що втратив чинність пункт 37 додатку № 63 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/к «Росінка», масиву «Олдиш-86», діл. № 37 для ведення садівництва Масюченку Леоніду Вікторовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 32. Вважати таким, що втратив чинність пункт 21 додатку № 100 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Енергетик- 2», діл. № 336 для ведення садівництва Зуброву Олексію Тимофійовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 33. Вважати таким, що втратив чинність пункт 15 додатку № 7 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 грудня 1996 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок та припинення права власності на земельні ділянки” стосовно надання земельної ділянки площею 0,0016 га для гаражного будівництва в автогаражному кооперативі "Хімік", діл. № 942 Дубині Олегу Миколайовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 34. Вважати таким, що втратив чинність пункт 100 додатку № 3 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. 7-а Продольна, 17 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Гриценку Борису Валентиновичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Гриценко К.В. про скасування рішення. 
 35. Вважати таким, що втратив чинність пункт 4 додатку № 20 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 22 березня 1995 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га в с/т «Фрунзенець», масиву «Над’ярний», діл. № 62 «К» для ведення садівництва Михайловій Тетяні Андріївні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення. 
 36. Вважати таким, що втратив чинність пункт 317 додатку № 50 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Борова, 31 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Кононенку Івану Никифоровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Кононенка М.І. про скасування рішення. 
 37. Вважати таким, що втратив чинність пункт 58 додатку № 5 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. 1-а Північна, 30 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Борщенку Василю Михайловичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Грищенко В.Ф. про скасування рішення. 
 38. Вважати таким, що втратив чинність пункт 2 додатку 1 до рішення Сумської міської ради від 24 вересня 2003 року № 566 – МР «Про затвердження меж і розмірів земельних ділянок за підприємствами, установами, організаціями м. Суми» стосовно надання земельної ділянки площею 0,3921 га по вул. Охтирська, 4а в постійне користування Харківському економіко – правовому університету в зв’язку з неоформленням документації. 
 39. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 28-07-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав