2820-МР

Документи » Рішення міської ради » 2820-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XХXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "15" липня 2009 р № 2820-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінчених будівництвом об’єктів

У зв’язку з затвердженням актів робочої комісії про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статей 136, 137 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25, частиною другою та п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінчені будівництвом об’єкти, а саме: «Реконструкція майданчика під паркування автомобілів з улаштуванням відповідних знаків та шлагбауму на території парку ім. І.Кожедуба в районі вул. Набережна р. Псел» та «Будівництво спортивного залу та туалету школи № 5 по вул. Доватора, 32». 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В. І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік закінчені будівництвом об’єкти, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Передати закінчений будівництвом об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, а саме: «Реконструкція майданчика під паркування автомобілів з улаштуванням відповідних знаків та шлагбауму на території парку ім. І.Кожедуба в районі вул. Набережна р. Псел», вартістю 166369 (сто шістдесят шість тисяч триста шістдесят дев’ять) грн. 80 коп., в господарське відання комунальному підприємству «Сумижилкомсервіс» в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.3. Передати закінчений будівництвом об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, а саме: «Будівництво спортивного залу та туалету школи № 5 по вул. Доватора, 32», вартістю 1779946 (один мільйон сімсот сімдесят дев’ять тисяч дев’ятсот сорок шість) грн. 01 коп., в оперативне управління управлінню освіти та науки Сумської міської ради в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) зняти з балансу закінчені будівництвом об’єкти, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 28-07-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав