2819-МР

Документи » Рішення міської ради » 2819-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XХXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "15" липня 2009 р № 2819-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінчених будівництвом об’єктів

У зв’язку з затвердженням актів робочої комісії про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 136 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25, частиною другою та п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінчені будівництвом об’єкти, зазначені в додатку до цього рішення.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В. І.):
    • 2.1. Взяти на оперативний облік закінчені будівництвом об’єкти, зазначені в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    • 2.2. Передати закінчені будівництвом об’єкти, зазначені в додатку до цього рішення, в оперативне управління відповідним установам, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) зняти з балансу закінчені будівництвом об’єкти, зазначені в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.  

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Перелік закінчених будівництвом і прийнятих в експлуатацію об’єктів [38 Kb] (cкачувань: 260) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 28-07-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав