2814-МР

Документи » Рішення міської ради » 2814-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XХXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "15" липня 2009 р № 2814-МР
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири № 100 у будинку № 31 по вул. Заливній

Розглянувши звернення управління обліку, розподілу та приватизації житла Сумської міської ради щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири № 100 у будинку № 31 по вул. Заливній від Донця О.М., відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, керуючись пунктом 30 частини першої статті 26 та частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартиру № 100 у будинку № 31 по вул. Заливній від Донця Олександра Миколайовича. 
  2. Управлінню майна комунальної власності міської ради (Щербак В.І.) здійснити приймання квартири, зазначеної в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Оформити право власності на квартиру, зазначену в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати квартиру, зазначену в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 28-07-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав