2805-МР

Документи » Рішення міської ради » 2805-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XХXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "15" липня 2009 р № 2805-МР
м. Суми

Про надання згоди на передачу на баланс об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Каштан» житлового будинку, розташованого за адресою: м. Суми, вул. Свердлова, 45

Розглянувши звернення об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Каштан» щодо передачі на баланс житлового будинку, розташованого за адресою: м. Суми, вул. Свердлова, 45, відповідно до статті 11 Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», «Порядку передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.02 № 1521, керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на передачу на баланс об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Каштан» житлового будинку, розташованого за адресою: м. Суми, вул. Свердлова, 45 (за винятком нежитлових приміщень, що знаходяться на І поверсі, площами 134,5 кв.м., 30,3 кв.м.). 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Здійснити передачу, зазначену в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Підготувати розпорядження міського голови про створення відповідної комісії для здійснення передачі, зазначеної в пункті 1 цього рішення.
  3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради зняти з балансу житловий будинок, розташований за адресою: м. Суми, вул. Свердлова, 45, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 28-07-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав