2804-МР

Документи » Рішення міської ради » 2804-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XХXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "15" липня 2009 р № 2804-МР
м. Суми

Про надання пільги з орендної плати товариству з обмеженою відповідальністю «Данкор Медіа» за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Данкор Медіа» про надання пільги з орендної плати за користування нежитловим приміщенням, відповідно до статті 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна” та рішення Сумської міської ради від 28.04.04 № 768 – МР «Про Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним і фізичним особам міста Суми», керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату товариству з обмеженою відповідальністю «Данкор Медіа» у розмірі 50 % від орендної плати, розрахованої згідно з Методикою розрахунку орендної плати, затвердженої рішенням Сумської міської ради від 27 вересня 2006 року № 182-МР “Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна та Типового договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Суми” за оренду нежитлового приміщення площею 170,0 кв.м, розташованого по вул. Петропавлівській, 62/1 в місті Суми, терміном на 2009 рік. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) внести відповідні зміни до договору оренди в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 28-07-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав