2800-МР

Документи » Рішення міської ради » 2800-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XХXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "15" липня 2009 р № 2800-МР
м. Суми

Про внесення доповнень до Статуту комунального підприємства “ Зелене будівництво” Сумської міської ради, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 25.02.2009 року «Про зміну найменування державного комунального підприємства зеленого будівництва на комунальне підприємство “Зелене будівництво” Сумської міської ради»

З метою визначення статутного фонду комунального підприємства “Зелене будівництво” Сумської міської ради, відповідно до рішення Сумської міської ради від 3 червня 2009 року № 2690-МР «Про внесення змін та доповнень до міського бюджету на 2009 рік», до статей 57, 78 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести доповнення до розділу 4 Статуту комунального підприємства “Зелене будівництво” Сумської міської ради, доповнивши його пунктом 4.6.1. згідно з додатком.
  2. Управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів (Підкуйко О.О.) здійснити реєстрацію відповідних доповнень до Статуту комунального підприємства “Зелене будівництво” Сумської міської ради в порядку, встановленому чинним законодавством України.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.  

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Доповнення до Статуту комунального підприємства “Зелене будівництво” Сумської міської ради [25.5 Kb] (cкачувань: 309) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 27-07-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав