2777-МР

Документи » Рішення міської ради » 2777-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XХXII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" червня 2009 р № 2777-МР
м. Суми

Про пропозиції виконавчому комітету Сумської міської ради щодо розгляду питання корегування діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми

З метою приведення у відповідність діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми, враховуючи передбачене Державним бюджетом України на 2009 рік підвищення рівня заробітної плати, на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.09 № 529 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і Типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Рекомендувати виконавчому комітету Сумської міської ради розглянути питання корегування діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми та внести відповідні зміни до прийнятих рішень. 
  2. Виконавцям послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми здійснити розрахунки економічно обґрунтованих витрат на виробництво житлово-комунальних послуг та подати їх на затвердження до виконавчого комітету Сумської міської ради. 
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П., а контроль на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій (Руденко В.С.).

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 13-07-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав