2740-МР

Документи » Рішення міської ради » 2740-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XХXII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" червня 2009 р № 2740-МР
м. Суми

Про надання згоди на передачу на баланс об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Терезова» житлового будинку, розташованого за адресою: м. Суми, пров. Терезова, 2

Розглянувши звернення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Терезова» щодо передачі на баланс житлового будинку, розташованого за адресою: м. Суми, пров. Терезова, 2, відповідно до статті 11 Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», «Порядку передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.02 № 1521, керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на передачу на баланс об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Терезова» житлового будинку, розташованого за адресою: м. Суми, пров. Терезова, 2 (за винятком нежитлових приміщень, що знаходяться на І поверсі, площами 83,9 кв.м., 36,75 кв.м., 158,4 кв.м.). 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Здійснити передачу, зазначену в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Підготувати розпорядження міського голови про створення відповідної комісії для здійснення передачі, зазначеної в пункті 1 цього рішення.
  3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) зняти з балансу житловий будинок, розташований за адресою: м. Суми, пров. Терезова, 2, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 13-07-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав