2739-МР

Документи » Рішення міської ради » 2739-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XХXII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" червня 2009 р № 2739-МР
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми кабельної лінії по вул. Інтернаціоналістів, 41 «А»

Розглянувши звернення акціонерного товариства закритого типу «Номак-Інвест» щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми кабельної лінії по вул. Інтернаціоналістів, 41 «А» та враховуючи згоду відкритого акціонерного товариства «Сумиобленерго», відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», керуючись частиною другою статті 60 та статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми кабельну лінію 2 КЛ-0,4 кВ АВБбШВ 4х240 мм2, довжиною 140 м.п. від ТП-549 до житлового будинку по вул. Інтернаціоналістів, 41 «А», вартістю 37364 (тридцять сім тисяч триста шістдесят чотири) грн. 40 коп. від акціонерного товариства закритого типу «Номак-Інвест». 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік кабельну лінію, зазначену в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Передати кабельну лінію, зазначену в пункті 1 цього рішення, безкоштовно на баланс та обслуговування відкритому акціонерному товариству «Сумиобленерго».
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 13-07-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав