2732-МР

Документи » Рішення міської ради » 2732-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XХXII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" червня 2009 р № 2732-МР
м. Суми

Про затвердження Порядку надання дозволу на перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, та визначення готовності до експлуатації і оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких проведено перепланування та/або переобладнання; оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких перепланування та/або переобладнання, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, проведено самовільно

З метою встановлення на території міста Суми єдиного функціонального механізму надання дозволу на перепланування або переобладнання житлових та нежитлових приміщень, визначення готовності до експлуатації і оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких проведено перепланування та/або переобладнання а також закріплення основних принципів вирішення питань пов’язаних з самовільним переплануванням або переобладнанням, у зв`язку з прийняттям рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 12.05.09 № 268 «Про внесення на розгляд Сумської міської ради питання затвердження Порядку надання дозволу на перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, та визначення готовності до експлуатації і оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких проведено перепланування та/або переобладнання; оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких перепланування та/або переобладнання, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, проведено самовільно», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Порядок надання дозволу на перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, та визначення готовності до експлуатації і оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких проведено перепланування та/або переобладнання; оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких перепланування та/або переобладнання, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, проведено самовільно (додається).
  2. Доручити управлінню архітектури та містобудування (Вінтоняк С.Я.) та управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Костюк В.Г.) привести місцеві нормативно-правові акти, що стосуються перепланування та переобладнання житлових та нежитлових приміщень у відповідність до цього Порядку.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б. 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [22.32 Kb] (cкачувань: 302)Дата публікації: 13-07-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав