2731-МР

Документи » Рішення міської ради » 2731-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XХXII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" червня 2009 р № 2731-МР
м. Суми

Про хід виконання рішення Сумської міської ради від 25.05.05 № 1230-МР «Про Програму забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об`єктів житлового та громадського призначення»

Заслухавши інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради про хід виконання рішення Сумської міської ради від 25.05.05 № 1230 – МР «Про Програму забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об`єктів житлового та громадського призначення», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.03 № 863 «Про затвердження Програми забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об`єктів житлового та громадського призначення», Указів Президента України від 01.06.05 № 900/2005 «Про першочергові заходи щодо створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями» та від 18.12.07 № 1228/2007 «Про додаткові невідкладні заходи щодо створення сприятливих умов для життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями», розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 25.12.07 № 860 «Про обласну програму безбар’єрності», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Взяти до відома інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради про хід виконання рішення Сумської міської ради від 25.05.05 № 1230 – МР «Про Програму забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об`єктів житлового та громадського призначення» (додається).
 2. Структурним підрозділам міської ради, які задіяні у виконанні рішення Сумської міської ради від 25.05.05 № 1230 – МР «Про Програму забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об`єктів житлового та громадського призначення» забезпечити виконання відповідної Програми.
 3. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Вінтоняк С.Я):
  • 3.1. Забезпечити дієвий контроль щодо дотримання державних будівельних норм під час проектування нових та реконструкції існуючих об`єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, вуличної та шляхової мережі міста та проводити щоквартальний моніторинг забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до об`єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.
  • 3.2. При розробленні місцевих правил забудови врахувати забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до об`єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури відповідно до державних будівельних норм.
  • 3.3. Не допускати видачу вихідних даних (містобудівних умов і обмеження забудови земельної ділянки) без врахування забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до об`єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста, в разі необхідності – за погодженням з комітетом забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об`єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.
 4. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.), управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В. В.), комунальному підприємству «Шляхрембуд» Cумської міської ради (Вегера О.О.) у процесі підготовки вихідних даних, розроблення проектно-кошторисної документації та проведення ремонтних робіт вулично-шляхової, пішохідної мережі, забезпечити створення умов для зручного та безпечного переміщення осіб з обмеженими фізичними можливостями відповідно до державних будівельних норм.
 5. Рекомендувати Інспекції державного архітектурно – будівельного контролю в Сумській області звертати особливу увагу при прийнятті рішень про надання дозволу на виконання будівельних (підготовчих) робіт та при прийнятті в експлуатацію закінчених будівництвом об`єктів на забезпечення безперешкодного доступу для осіб з обмеженими фізичними можливостями.
 6. Організацію виконання даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б., Панченка В.М. згідно з розподілом обов’язків, а контроль за виконанням – на постійну комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин (Братушка Ю.В.). 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [78 Kb] (cкачувань: 408) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 10-07-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав