2728-МР

Документи » Рішення міської ради » 2728-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XХXII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" червня 2009 р № 2728-МР
м. Суми

Про надання ВАТ «Сумихімпром» у 2009 році пільги по платі за землю

Розглянувши звернення відкритого акціонерного товариства ВАТ «Сумихімпром» щодо надання пільги у 2009 році по платі за землю, беручи до уваги те, що підприємство є провідним у хімічній галузі промисловості міста Суми та забезпечує робочими місцями понад 5,0 тис. мешканців, але у зв’язку із кризовими явищами в Україні опинилося в скрутному фінансовому становищі з причини значного скорочення платоспроможного попиту на продукцію на зовнішніх та внутрішніх ринках, керуючись частиною третьою статті 12 Закону України «Про плату за землю» та статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати ВАТ «Сумихімпром» у 2009 році пільгу по платі за землю на 99 % на ту частину, що зараховується до міського бюджету (75%), на земельні ділянки, на яких розташовані промислова зона, інженерний корпус, відвал фосфогіпсу, очісні споруди, відстійники, насосна станція, склад матеріалів, склад імпортного обладнання, буферний став площею 475,4 га на розрахункову суму 4152,5 тис. гривень. 
  2. Вивільнені кошти спрямувати на закупівлю сировини та енергоносіїв для відновлення виробництва сірчаної кислоти та двоокису титану. 
  3. ВАТ «Сумихімпром» щоквартально до 20 числа місяця наступного за звітним інформувати управління соціально-економічного розвитку Сумської міської ради про цільове використання вивільнених коштів по визначених напрямках. 
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Трофименка М.О.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 10-07-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав