2727-МР

Документи » Рішення міської ради » 2727-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XХXII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" червня 2009 р № 2727-МР
м. Суми

Про встановлення надбавок до посадового окладу та надання матеріальної допомоги головному редактору КП “Газета “Суми і сумчани”

Відповідно до Закону України „Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів", Постанови Кабінету Міністрів України від 15 березня 1999 року № 377 „Про реалізацію статей 14 і 16 Закону України „Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів" (з відповідними змінами), у зв’язку з економічною кризою та низькими показниками фінансово-господарської діяльності КП "Газета «Суми і сумчани», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити надбавку за інтенсивність праці Міненку Анатолію Івановичу - головному редактору КП "Газета „Суми і сумчани" у розмірі 10 відсотків від посадового окладу з урахуванням надбавки за вислугу років та ранг з 01 червня 2009 року. 
  2. Відповідно до колективного договору, контракту між Сумською міською радою та головним редактором КП "Газета „Суми і сумчани" щорічно надавати головному редактору газети матеріальну допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати. 
  3. Унести відповідні зміни до контракту між Сумською міською радою та головним редактором КП "Газета "Суми і сумчани". 
  4. Рішення Сумської міської ради від 08 жовтня 2008 р № 1968-МР «Про встановлення надбавок до посадового окладу, преміювання та надання матеріальної допомоги головному редактору газети "Суми і сумчани" вважати таким, що втратило чинність. 
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконкому Волонтирця В.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 10-07-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав