2724-МР

Документи » Рішення міської ради » 2724-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XХXII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" червня 2009 р № 2724-МР
м. Суми

Про Програму заходів щодо забезпечення сталого функціонування підприємств комунальної теплоенергетики міста, ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів установами бюджетної сфери та населенням м. Суми на 2009-2015 рр.

На виконання Закону України "Про енергозбереження", згідно з постановою Кабінету Міністрів від 27.06.2000 року № 1040 "Про невідкладні заходи щодо виконання комплексної державної програми енергозбереження України", відповідно до розпорядження Президента України від 20.10.2005 року № 1199 "Про заходи щодо забезпечення енергетичної безпеки України", з метою підвищення ефективності існуючої системи управління енергозбереженням та зменшення питомих витрат паливо-енергетичних ресурсів у м. Суми, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму заходів щодо забезпечення сталого функціонування підприємств комунальної теплоенергетики міста, ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів установами бюджетної сфери та населенням м. Суми на 2009-2015 рр. (додається).
  2. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) передбачити в міському бюджеті кошти для реалізації Програми заходів щодо забезпечення сталого функціонування підприємств комунальної теплоенергетики міста, ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів установами бюджетної сфери та населенням м. Суми на 2009-2015 рр.
  3. Управлінням, відділам Сумської міської ради, підприємствам, установам та організаціям міста забезпечити виконання заходів, зазначених у Програмі заходів щодо забезпечення сталого функціонування підприємств комунальної теплоенергетики міста, ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів установами бюджетної сфери та населенням м. Суми на 2009-2015 рр.
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сотника М.І., а контроль виконання – на постійні комісії: планово-бюджетну (Козьменко С.М.) та комісію з питань охорони навколишнього природного середовища, промисловості та енергозбереження (Платонов О.В.).

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [686.5 Kb] (cкачувань: 1595) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 10-07-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав