2700-МР

Документи » Рішення міської ради » 2700-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XХXI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "03" червня 2009 р № 2700-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартир №№ 45, 48 по вул. Черепіна, 74-В

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Будукрінвест» про виконання конкурсних пропозицій щодо отримання товариством з обмеженою відповідальністю «Будукрінвест» земельної ділянки під будівництво багатоповерхового будинку, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», рішення Сумської міської ради від 26.11.2008 № 2128-МР «Про затвердження Порядку приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми окремих житлових приміщень», керуючись статтею 25, частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири №№ 45, 48 у будинку № 74-В по вул. Черепіна.
  2. Управлінню майна комунальної власності міської ради (Щербак В.І.) взяти на оперативний облік квартири, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Оформити право власності на квартири, зазначені в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтв про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати квартири, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 15-06-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав