2685-МР

Документи » Рішення міської ради » 2685-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XХXI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "03" червня 2009 р № 2685-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми газопроводу високого тиску та газорозподільного пункту по вул. Воровського, 35

Розглянувши звернення фізичної особи – підприємця Савченка В.П. щодо зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми газопроводу високого тиску та газорозподільного пункту по вул. Воровського, 35 та враховуючи згоду відкритого акціонерного товариства «Сумигаз», керуючись статтею 25, частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми газопровід високого тиску ДУ 57х3,0мм, довжиною 35,6 мп та газорозподільний пункт по вул. Воровського, 35, загальною вартістю 19196 (дев’ятнадцять тисяч сто дев’яносто шість) грн. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік газопровід та газорозподільний пункт, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Передати безкоштовно на баланс та обслуговування відкритому акціонерному товариству «Сумигаз» газопровід та газорозподільний пункт, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 11-06-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав