2680-МР

Документи » Рішення міської ради » 2680-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XХXI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "03" червня 2009 р № 2680-МР
м. Суми

Про затвердження Порядку передачі житлового комплексу або його частини з балансу колишнього балансоутримувача на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ)

З метою врегулювання процедури передачі житлових будинків, комплексів або його частини які знаходяться в комунальній власності територіальної громади м. Суми на баланс об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку для їх утримання та утримання прибудинкових територій у належному стані, відповідно до ст. 11 Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» та Порядку передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.02 № 1521 «Про реалізацію Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», керуючись статтею 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Порядок передачі житлового комплексу або його частини з балансу колишнього балансоутримувача на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) згідно з додатком.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [55 Kb] (cкачувань: 1628) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 11-06-2009
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав